Metos 35 Years

Metos TR

Bluelab Kombo Metre

Bluelab Kombo Metre

Ürün Özellikleri / Avantajları

  • Hareket halindeyken pH, iletkenlik ve sıcaklığı ölçer
  • Kullanımı, temizliği ve kalibrasyonu kolay, basit tasarım
  • Her ölçümü kolayca yakalamak için arkadan aydınlatmalı ekran
  • Tüm besin alım esaslarınızı karşılamak için bir pH Probu ve İletkenlik Probu içerir
  • Ulaşılması zor yerlerde ölçüm için 2 metrelik kablo
  • Ölçekleri tercihinize göre özelleştirin - EC, CF, PPM 500 (TDS) veya PPM 700'de iletkenlik; ° C veya ° F cinsinden sıcaklık

Temel konulara dikkat edin

Sağlıklı bitkilerin arkasındaki bilim

PH, iletkenlik ve sıcaklığın temel parametrelerinin tümü, optimum bitki sağlığının sürülmesinde önemli bir rol oynar. Bluelab Combo Meter, temelleri düzenli olarak ölçerek bitkilerinizin besin alımını optimize etmenizi sağlayacaktır.

İletkenlik çözeltinizdeki toplam besin maddesi miktarını gösterirken, pH (potansiyel Hidrojen), ortamınızın ne kadar asidik veya alkalin olduğunu gösterir, bu da besin emilimini belirler. Sıcaklık bitkilerinizin büyüme hızını ve yapısını etkiler.

Bluelab Kombo Metre, besin rezervuarlarında, akışta ve su beslemesinde pH, iletkenlik ve sıcaklığı ölçer. Dahası, bu sayaç hareket halindeyken de kullanılabilir ve ihtiyacınız olduğunda ve yerde hızlı ve doğru okumalar sağlar.

Üçü bir arada taşınabilir çözüm

Şaşırtıcı derecede basit tasarım

Bluelab Kombo Metre, üç besin alımının temel prensiplerini aynı anda koruyarak en üst düzeyde kolaylık sağlar.

Sadece bu da değil, bu çok parametreli ölçüm cihazı ve probları da son derece basit bir tasarıma sahiptir. Bluelab pH Probunun kullanımı, temizlenmesi ve kalibre edilmesi kolaydır; zaman geldiğinde, değiştirilmesi de kolaydır. Benzer şekilde, Bluelab İletkenlik Probu, daha fazla kalibrasyon gerektirmeyen basit bir işlevselliğe sahiptir.

Sosyal Medya

Sizi Arayalım

Metos Destek