Metos 35 Years

Metos TR

Bluelab Pulse Multimedia EC/MC Metre

Bluelab Pulse Multimedia EC/MC Metre

Ürün Özellikleri / Avantajları

  • EC, nem ve sıcaklığı doğrudan kök bölgesinde ölçün
  • Işık hızında: tek bir tıklama ile üç ölçüm yapın
  • Tüm ölçümlerinizi Pulse uygulamasında görüntüleyin, saklayın ve karşılaştırın
  • Sağlam 8 ”/ 200 mm uzun formatlı paslanmaz çelik problar daha derin bir görüş sağlar
  • Çeşitli büyüyen substratlarda ve besin çözeltisinde çalışır
  • Blink ile daha hızlı hareket edin - Nabız Ölçerde hızlı aralık dışı veya aralık dışı ölçüm göstergeleri alın

Kök bölgenizi optimize edin

Artık akma, bulamaç veya ekstraksiyona gerek yok

Bluelab Nabız Ölçer, EC, nem ve sıcaklığı tek bir tıklamayla doğru bir şekilde ölçmenizi sağlar. Kök bölgenizi optimize ettiğinizde, bitkilerinizin tam potansiyelinin kilidini açabilirsiniz.

Tüm bitkilerin gelişmesi için doğru miktarda gıdaya (besin maddelerine) ihtiyacı vardır; iletkenlik ölçümü, bitkilerinizin her büyüme aşamasında doğru miktarda besine erişmesini sağlayacaktır.

Kök enfeksiyonu riskini kontrol ederken sulama döngülerinizi ve su tüketiminizi optimize edebilmeniz için nemi de ölçmeniz gerekir. Son olarak, sıcaklığı düzenli olarak ölçerek sıcaklık dalgalanmalarını tespit edebilecek ve kök işlevini optimize edebileceksiniz.

Çok yönlü ve sağlam bir kök bölge ölçer

Işık hızında ölçümler

Sağlam Bluelab Nabız Ölçer, her zamankinden daha hızlı ölçüm yapabilmenizi sağlar ve 10 saniyenin altında üç farklı ölçüm sunar.

Dahası, Bluelab Nabız Ölçer'i toprak, saksı karışımları ve hindistancevizi karışımları ve besin çözümleri de dahil olmak üzere çeşitli büyüyen ortamlarda kullanabilirsiniz. Bu ölçüm cihazının yerleşik derinlik göstergesi, her okumada tutarlı ölçümler almanızı sağlar.

Bitkilerinizi en iyi kılan şeyin kilidini açın

Blink ve Pulse Uygulaması ile hareket halindeyken karşılaştırın

Bluelab Nabız Ölçer ile daha hızlı ölçüm yapabileceksiniz ve bu ölçüm cihazının Blink teknolojisini kullanarak en iyi performans gösteren tesislerinizi karşılaştırma ölçütü olarak ayarlayabilir ve ürününüzün nasıl karşılaştırıldığını gösteren anlık görsel göstergeler elde edebilirsiniz.

Dahası, Pulse Uygulaması, hareket halindeyken bitkileriniz ve ölçümleriniz hakkında notlar almanıza izin vererek yeni anlayışların kilidini açacaktır. Bitki verilerinizi depolarken, dışa aktarırken ve analiz ederken en iyi bitkilerinizin başarısının arkasındaki sırları keşfetmek için bu güçlü kaynakları kullanın.

Manuel veri toplamaya gerek yoktur; Blink ve Pulse App ile oyun değiştiren içgörülere bugün erişin.

Bluelab Multimedia pH Metre ile güçlerinizi birleştirin

Nihai kök bölgesi araç setini oluşturma

Bluelab Nabız Ölçer, bitkilerinizin aşırı veya düşük beslenip beslenmediğini size söylese de, bitkilerinizin bu besinlere erişip erişemediğini bilmeniz gerekir.

Bluelab Multimedya pH Ölçer, bitkilerinizin ihtiyaç duydukları besin maddelerini emme yeteneğini belirleyen pH'ı (potansiyel Hidrojen) ölçer. Bu sayaç, çeşitli büyüyen ortamlarda pH okumaları alabilen sağlam ve çok yönlü Bluelab Leap pH Probu ile birlikte gelir.

Bluelab Nabız Ölçerinizi Bluelab Multimedya pH Ölçer ile birleştirdiğinizde, nihai doğrudan kök bölge multimedya araç setini oluşturacaksınız.

Sosyal Medya

Sizi Arayalım

Metos Destek