Metos 35 Years

Metos TR

Gübreleme Yöntemi

Gübreleme Yöntemi

Saha İçinde Toprak Örneği Analizi

iMETOS® MOBİLAB İLE

Gübreler, özenle uygulanması gereken değerli kaynaklardır – masrafların azaltılması ve çevresel etkinin en aza indirilmesi için. Bu nedenle, önemli bir ön şart, bitki mevcut toprak besinlerinin bilgisi. Şu anda, toprak besin analizleri, çoğunlukla, çoğu zaman hemen reaksiyona girecek kadar hızlı olmayan, zaman alıcı ve pahalı bir prosedür olan laboratuvar testleri ile yapılmaktadır.

iMETOS® MobiLab – BİR ÇİPTE TOPRAK ANALİZİ

METOS® MobiLab, TAŞINABİLİR BİR CİHAZ İLE NİTRAT (NO3), FOSFAT (P2O5) VE POTASYUM (K) KONSANTRASYONLARININ SİMÜLASYONUNUN ÖLÇÜLMESİNE İZİN VERDİĞİ İLK MOBİL ÖLÇME ALETİDİR. iMETOS® MobiLab, GÜBRE PROGRAMLARININ GELİŞTİRİLMESİ İÇİN DÜŞÜK ZAMAN GECİKTİRMEDEN DÜŞÜK MALİYET ANALİZİ SONUÇLARI.

ARAŞTIRMACILARIN ARAŞTIRILMASI ARAŞTIRMALARININ ARAŞTIRILMASINDAN İZOLOJİK MOBİLYA’NIN GELİŞTİRİLMESİ (VIENNA TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (A), ÜNİVERSİTE BREMEN (D), SICAK VE SÖZLEŞME ÜNİVERSİTESİ (PL) VE BUNLARIN PESSL ALETLERİNİN ÜRÜN GELİŞTİRİLMESİNE ENTEGRE EDİLMESİNDEKİ SABİT BAZILARI -ON-A-ÇIP TEKNOLOJİLERİ, TAŞINABİLİR CİHAZLARIN KOMPOZİSYONU İÇİN AŞAĞIDAKİ LABORATUVAR TEKNOLOJİLERİ.

Üzgünüz, bu yazı sadece Amerikan İngilizcesi, Almanca, İtalyanca, Avrupa İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Ukraynaca, Fransızca, Lehçe ve Meksika İspanyolcası'nda mevcuttur. Görüntüleyenlerin rahatı için, içerik bu sitenin varsayılan dilinde aşağıda gösterilmektedir. Site dilini kullanılabilir başka bir dile geçirmek için bağlantılardan birini tıklayabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizi Arayalım

Metos Destek