Metos 35 Years

Metos TR

Hava Durumu Takibi

Hassas Hava Durumu İzleme
SAHANIZDA VEYA ÇİFTLİKTE

Ölçüm Monitörü Yönetme

Ne zaman tohumlanır? Ne zaman sulanır? Sulama ne kadar? Ne zaman püskürtülür ve ne kadar? Bitkileri dondan korumak ne zaman gereklidir?

iMETOS hava istasyonları, sahaya özgü doğru meteorolojik parametreleri izleyerek doğru zamanda doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Hava, çiftlik üretimi, bitki büyümesi, hastalık baskısı, böcek gelişimi, mahsul verimi, su ve gübre ihtiyaçlarını ve tüm çiftlik iş akışı sürecini etkileyen en önemli unsurdur.

İzleme

✓ ÇEVRESEL PARAMETRELER (yağış, hava sıcaklığı, yaprak ıslaklığı, rüzgar hızı, güneş radyasyonu vb.)
✓ DON yaş termometre sıcaklığı ile gerçek zamanlı uyarılar
✓ TOPRAK NEMİ geniş prob yelpazesi ile
✓ HİDROLOJİ, taşkın uyarıları, araştırma alanları ve daha fazlası
 

iMetos İstasyonunu Özelleştirme

iMETOS istasyonunuzu özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Ek Karar Destek Araçları için istasyona daha fazla sensör ekleyin: ör. Zararlı ve hastalık tahminleri / modelleri, büyüme derecesi günleri, sprey kararları vermek için rüzgar hızı ve yön sensörleri, ET hesaplaması için piranometre, uygun sulama yönetimi için toprak nemi probları ve daha fazlası için. Sensörler, sahaya özel meteorolojik koşulları ölçer, Fieldclimate bulutuna birkaç farklı bağlantı türü (GSM, LTE, WiFi, LoRa WAN, NB IoT) üzerinden veri gönderir; burada karar destek araçları belirli sorunları analiz eder ve çiftçilere öneriler sunar.

Sosyal Medya

Sizi Arayalım

Metos Destek