Metos 35 Years

Metos TR

Hastalık Modelleri

Bitki Hastalığı Modelleri

İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA PÜSKÜRT - OLMADIĞINDA PÜSKÜRTME.

İklim değişiyor ve çiftçiler ekonomik ve yasal nedenlerle daha az püskürtmek zorundalar. Bazı hastalıkların kontrolü zordur ve fungisit uygulamasının zamanlaması, hastalıkları kontrol altında tutmak için çok önemlidir. Dünya çapındaki yetiştiricilerin mevzuata uymalarına ve sağlıklı bir ürün elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

TÜM PESSL INSTRUMENTS HASTALIK MODELLERİ EN İYİ BİLİMCİLERİN SON ARAŞTIRMA ÇALIŞMALARINA DAYANIR VE MEVCUT EN YÜKSEK DOĞRU SENSÖRLERLE ÖLÇÜLÜR.40 DAN FAZLA ÜRÜN ÜZERİNDE 85 DEN FAZLA HASTALIK MODELİ GELİŞTİRİLMİŞTİR.

Üzgünüz, bu yazı sadece Amerikan İngilizcesi, Almanca, İtalyanca, Avrupa İspanyolcası, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Ukraynaca, Fransızca ve Meksika İspanyolcası'nda mevcuttur. Görüntüleyenlerin rahatı için, içerik bu sitenin varsayılan dilinde aşağıda gösterilmektedir. Site dilini kullanılabilir başka bir dile geçirmek için bağlantılardan birini tıklayabilirsiniz.

Hastalık modellerinin kullanımı zamanında hastalık alarmları ve böylece daha az sprey ve maksimum mahsul verimi ve kalitesi olmak üzere fungisitlerin daha verimli bir şekilde uygulanmasını sağlar.

Ayrıca, önde gelen geliştiricilerle işbirliği yapıyoruz ve üçüncü taraf karar destek sistemleri için de sorunsuz arayüzler kurduk (yani RIM-PRO, HORTA, ProPlant, Welte, Dacom vb.).

Sosyal Medya

Sizi Arayalım

Metos Destek